Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

За шпигунство на користь РФ в Естонії засудили колишнього КГБшника і його сина

Вівторок, 12 лютого 2019, 06:22

Двох громадян Естонії засудили до позбавлення волі за державну зраду і шпигунство на користь Росії.

Про це пише DW.

Суд на закритому засіданні в понеділок, 11 лютого, засудив Дениса Метсаваса і його батька Петра Воліна відповідно до 15,5 року і шести років в'язниці, повідомляє агентство "Інтерфакс".

Обидва чоловіки визнані винними в передачі Головному управлінню генерального штабу (раніше - ГРУ) збройних сил РФ секретних відомостей та інформації, призначеної для внутрішнього користування. Однак не повідомляється, яку саме інформацію вони передавали. За ці відомості вони отримали від російської сторони загалом дещо менше 20 тисяч євро, повідомляє агенція dpa.

Суд підтвердив, що Метсавас займався шпигунством протягом понад десяти років, а його батько - протягом п'яти років. Воліна також визнали винним у двох злочинах, пов'язаних з незаконним обігом боєприпасів. Засуджені зобов'язані відшкодувати процесуальні витрати в розмірі 1350 євро (Метсавас) і 2532 євро (Волін). Рішення суду ще не набрало чинності.

Нині 38-річний Метсавас служив у збройних силах Естонії з 1998 року, отримав звання офіцера. Його 65-річний батько за радянських часів служив у прикордонних військах Комітету держбезпеки СРСР (КДБ). Чоловіки були затримані у вересні.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: