В ООН створили фонд гуманітарної допомоги Україні

Вівторок, 12 лютого 2019, 23:09
ООН

В ООН створили об’єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні і закликали донорів долучитися до нього, щоб допомогти жителям Донбасу, які страждають від війни.

Про це на спеціальному засіданні ООН щодо Плану гуманітарної допомоги на сході України на 2019 рік заявила помічниця генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер, повідомляє "Укрінформ".

"Я рада оголосити про створення Об’єднаного фонду гуманітарної допомоги Україні і закликаю донорів долучатися до нього", - заявила Мюллер.

Вона додала, що декілька країн вже перевели гроші у фонд. На її думку, засідання ООН за 12 лютого щодо Плану гуманітарної допомоги в Україні на 2019 рік дозволить привернути увагу до страждань українців внаслідок військового конфлікту, що продовжується.

"Сьогоднішня дискусія дає нам змогу ще раз звернути увагу на гуманітарні наслідки конфлікту. Поки політичні дискусії продовжуються, ми не мусимо забувати людське обличчя цієї кризи і її вплив на цивільне населення, звичайних людей, які стикаються з її наслідками щодня", - зазначила Мюллер.powered by lun.ua