Тимошенко прокоментувала розслідування журналістів про фіктивних донорів "Батьківщини"

П'ятниця, 1 березня 2019, 02:58

Кандидат у президенти, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що підприємці фінансують партію через інших осіб, щоб уникнути переслідування.

Про це вона заявила в ефірі програми "Право на владу", відповідаючи на питання журналіста Дениса Бігуса про розслідування щодо фіктивних донорів "Батьківщини", передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми розібралися з цими фактами, і з'ясувалося, що ті підприємці-представники середнього класу, які хочуть сьогодні допомогти нам і перерахувати гроші, не можуть це зробити, тому що миттєво відкриваються кримінальні справи, знищуються ці підприємці.

І тому вони знаходять своїх родичів, які не під ударом, і намагаються через них зробити внески, які сьогодні допомагають нашій партії ", - розповіла Тимошенко.

За її словами, усі надходження на рахунок партій і витрати є публічними, і перебувають під контролем Національного агентства з питань запобігання корупції.

"НАЗК може перевірити кожну нашу копійку. Генпрокуратура, СБУ від нас не виходять. Ми за названими фактами отримали висновок НАЗК, в якому чітко визначено, що порушень у нас нема. Якби вони зараз знайшли у нас хоч одне порушення, вони поставили б питання про зняття мене з виборів", - підкреслила вона.

Нагадаємо:

  • У розслідуванні журналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" йдеться, що у той час, як Тимошенко роповідає про зубожіння українців, звіт її партії показує, що пенсіонери і безробітні жертвують партії чималі кошти.
  • Журналісти поспілкувалися з "найщедрішими" з них і з'ясували, що більшість з них, навіть не здогадуються про це.
  • Повідомляється, що у першому і другому кварталі 2018 року на рахунки "Батьківщини" надійшло 23 мільйони гривень, а вже у третьому і четвертому кварталах, коли розпочалася надактивна рекламна кампанія Тимошенко як кандидата у президенти, прості українці нібито пожертвували понад 130 мільйонів гривень.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування