НБУ отримав міжнародну нагороду в категорії "Прозорість"

Четвер, 14 березня 2019, 00:34

Національний банк України вперше отримав престижну міжнародну нагороду Central Banking Awards у категорії "Прозорість".

Про це повідомила прес-служба НБУ.

13 березня у Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців престижної міжнародної нагороди Central Banking Awards.

Цього року Національний банк України вперше став одним з її переможців і отримає нагороду у категорії "Прозорість".

Участь у церемонії нагородження взяв голова Національного банку України Яків Смолій та директор департаменту комунікацій Наталія Бондаренко.

За словами голови комітету Central Banking Awards і головного редактора Central Banking Крістофера Джеффрі, Національний банк України доклав значних зусиль для підвищення прозорості і продемонстрував, що посилена прозорість може бути важливим інструментом здійснення реформ в складних умовах, а не просто предметом розкоші для центральних банків у процвітаючих країнах з розвиненою економікою.

Нагороду Central Banking Awards у категорії "Прозорість" передусім отримують за здобутки центрального банку з точки зору прозорості по відношенню до широкого кола стейкхолдерів.

Для цього центральний банк має продемонструвати значні здобутки та/або лідерство, підтверджене зрозумілою комунікацією та взаємодією зі стейкхолдерами з використанням каналів внутрішньої та зовнішньої комунікації.

Також нагадується, що раніше переможцями категорії "Прозорість" були Банк Ірландії, Банк Ізраїлю, Національний банк Чехії, а також Ріксбанк (центральний банк Швеції).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: