Сільський голова з Житомирщини вимагав майже мільйон за розподіл землі

Середа, 27 березня 2019, 10:02

Поліція викрила у Житомирській області сільського голову, який вимагав 949 тисяч гривень за розподіл землі фермерському господарству.

Як повідомляє Національна поліція, посадовця затримали 26 березня.

Зазначається, що нещодавно сільські ради отримали більше повноважень в управлінні комунальною землею. Зокрема, від райдержадміністрацій до сільрад перейшло право передавати в оренду нерозподілені земельні ділянки.

"Усвідомлюючи нові можливості щодо передачі у користування земель, сільський голова швидко почав користуватися розширеними повноваженнями", – кажуть правоохоронці.

За версією слідства, посадовець вимагав від представника фермерського господарства 35 тисяч доларів США (949 тисяч гривень) за передачу в оренду 116 га.

 

26 березня чиновника затримали під час одержання другої частини хабара – 30 тисяч доларів США. Раніше правоохоронці задокументували одержання 5 тисяч.

 

Також під час обшуку у помешканні голови було вилучено понад 10 доларів США, 10,5 тисяч гривень та 5 тисяч російських рублів, у тому числі частину з першого "траншу" –  понад 3,5 тисяч доларів США.

 

Наразі вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру та обрання запобіжного заходу.

 

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування