Продаж квитків на "Євробачення" призупинили через порушення

Неділя, 3 березня 2019, 21:43

Продаж квитків на концерти пісенного конкурсу "Євробачення-2019", який пройде в Тель-Авіві, призупинений через "порушень і дефекти".

Як повідомив у неділю, 3 березня, ізраїльський телеканал Kan, спостерігачі зафіксували "неодноразові спроби кількох сторін втрутитися в процес продажів", пише "Німецька хвиля".

Відзначається, що сотні квитків, призначених звичайним глядачам, були продані закордонним спортивним функціонерам і менеджерам міжнародних ЗМІ.

Міністр внутрішньої безпеки Ізраїлю Гілад Ердал віддав розпорядження поліції провести розслідування, про що повідомило управління міністерства. За даними відомства, воно отримувало повідомлення про масову купівлю і подальший перепродаж квитків за завищеними в 2,5 рази цінами.

Продаж квитків на "Євробачення" почався 28 лютого. Його здійснює один із ізраїльських порталів. Перша партія квитків - на фінальний концерт, що відбудеться 18 травня, - була розкуплена за кілька хвилин. Через деякий час у продаж має надійти ще частина квитків.

Ціна квитків на фінал - від 280 до 490 євро, на репетиції і півфінали - близько 73 євро. При цьому ціни на квитки в цій категорії були знижені, оскільки любителі музики розкритикували організаторів за завищену вартість.

Пісенний конкурс "Євробачення-2019" пройде в Тель-Авіві, оскільки на конкурсі 2018 року в Португалії перемогу здобула ізраїльська співачка Нетта Барзілай. Півфінали "Євробачення" відбудуться 14 і 16 травня, а фінал - 18 травня.

Нагадаємо:

  • 27 лютого НСТУ заявили, що Україна відмовилася від участі в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019.
  • 23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору "Євробачення-2019".
  • На ньому вирішилося, що співачка Maruv представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі.
  • При цьому у Maruv заплановані сольні концерти в Москві та Санкт-Петербурзі.
  • 25 лютого Maruv заявила, що готова відмовитися від виступів в Росії, але, за її словами, Національна телекомпанія в договорі висуває "абсурдні" вимоги.
  • Пізніше стало відомо, що Maruv не поїде на конкурс від України.
  • Ще пізніше тріо Freedom Jazz, яке посіло друге місце у Нацвідборі на Євробачення, і гурт KAZKA (третє місце) відмовилися їхати на конкурс замість Maruv.
  • Кабінет міністрів доручив Держкомтелерадіо разом з НСТУ удосконалити правила відбору на Євробачення.