Вибори в Раду: соціологи опублікували свіжий рейтинг партій

Понеділок, 4 березня 2019, 12:06

Рейтинг партій очолює партія "Слуга народу", яку підтримують 21,5% тих, хто визначився і має намір голосувати.

Про це свідчать результати опитування проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Повідомляється, що "Батьківщину" підтримують - 18,7% респондентом, БПП "Солідарність" - 14,2%, Опозиційну платформу - 10,5%, Громадянську позицію - 6,2%, Самопоміч - 5,5%.

Також наголошується, що близько 4% підтримують "Радикальну партію Ляшка" і "Свободу", близько 3% - партію "Наші", близько 2% - "Опозиційний блок" і УКРОП.

 

"Цікаво, що Володимир Зеленський і Петро Порошенко мають значно кращу електоральну підтримку, ніж "Слуга народу" і БПП. Аналогічно у Анатолія Гриценка і Олега Ляшка. На відміну від Юлії Тимошенко і Андрія Садового, чиї персональні рейтинги гірше, ніж показники "Батьківщини" і "Самопомочі"", - йдеться в дослідженні.

Повідомляється, що опитування було проведено з 19 по 28 лютого серед населення України від 18 років і старше.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження: не більше 2%.

Нагадаємо:

  • 4 лютого опитування "Соцмоніторингу", інституту Яременка, соцгрупи "Рейтинг" і компанії "Інфо Сапієнс" показало, що "Батьківщину" готові підтримати 21,2% опитаних, які вже визначилися з вибором і мають намір голосувати, а "Слугу народу" - лише 19%.
  • БПП "Солідарність" тоді отримала 13% підтримки, "Опозиційна платформа - За життя" –  10,5%, "Громадянська позиція" – 8,6%, Радикальна партія – 6,5%, "Самопоміч" - 3,8% та партія "Наші" Євгена Мураєва - 3,3%.
  • Наприківнці лютого повідомлялося, що лідером рейтингу є партія "Слуга народу" шоумена Володимира Зеленського

Українська правда


powered by lun.ua