Гриценко поділився враженням від Зеленського: Ні, не готовий

Субота, 6 квітня 2019, 22:03

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не готовий до цієї посади, але "відповідальність усвідомлює". 

Таку думку висловив колишній учасник президентських перегонів, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко після зустрічі із Зеленським. 

"Мав зустріч з Зеленським. ...Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів. На дебати піде і серйозно до них готується, свого суперника оцінює адекватно, шапкозакидального настрою немає", - описав Гриценко свої враження. 

Також він повідомив, що Зеленський ще визначається з "президентською" п'ятіркою кадрових призначень - главами СБУ, ГПУ, Нацбанку, Міноборони та МЗС. 

За словами Гриценка, у кандидата в президенти немає домовленостей з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді: "Все, що гуляє мережею (різні прізвища прем'єрів, прокурорів, голів СБУ) - запевнив, що все це фейки".

"Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде. Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних", - повідомив політик. 

Гриценко додав, що зустріч відбулася "не для власного працевлаштування чи входження нашої команди до його команди, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави". 

"Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді я, напевно, проголосую (за Зеленського у другому турі - ред.) щоб дати йому і країні шанс", - повідомив він і додав, що вони "домовилися продовжити спілкування". 

Читайте також: 

Хроніка виборів президента 2019 

Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори

Зібрати всіх. Яким може бути другий тур Порошенка і Зеленського 

10 цікавих фактів про результати першого туру

Нагадаємо, 

  • Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня.
  • У другий тур, який відбудеться 21 квітня, за підрахунком 100% електронних протоколів, пройшли чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський. 

Українська правда