"Північний потік-2" побудують в обхід територіальних вод Данії

29 червня 2019, 00:41
Північний потік-2 побудують в обхід територіальних вод Данії

Компанія-оператор Nord Stream 2 AG відкликала свою заявку на прокладку газопроводу "Північний потік-2" через територіальні води Данії.

Повідомлення про це розповсюдила прес-служба компанії, пише DW.

Як заявив глава Nord Stream 2 AG Маттіас Варніг, компанія визнала себе зобов'язаною зробити такий крок, "оскільки за два роки, що минули після подачі заявки, уряд Данії не продемонстрував жодних ознак до прийняття рішення".

Реклама:

Йдеться про основний маршрут газопроводу, який повинен був пройти південніше острова Борнхольм, що належить Данії. Як вказується в повідомленні, у компанії є ще два альтернативних маршрути, які повинні пройти північно західніше і південно-східніше острова, відповідно. Однак, вони будуть прокладені через міжнародні води і не вимагають отримання дозволу від МЗС Данії.

Нагадуємо:

Газпром газ Данія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: