Рябошапка взяв у заступники Трепака, який передав НАБУ "чорну бухгалтерію" ПР

Вівторок, 8 жовтня 2019, 10:10
Рябошапка взяв у заступники Трепака, який передав НАБУ чорну бухгалтерію ПР

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Трепака заступником генерального прокурора.

Джерело: Генпрокуратура повідомляє про відповідний наказ від 8 жовтня

Деталі: Віктор Трепак – кандидат юридичних наук, учасник бойових дій на сході України, колишній перший заступник голови Служби безпеки України.

У 2016 році Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів деяким високопосадовцям ("чорна бухгалтерія" ПР).

Із СБУ Трепак звільнився нібито через неможливість боротьби з корупцією в умовах, коли генпрокурором був Віктор Шокін.

Читайте також Рукописи не горять. Чорна бухгалтерія Партії регіонів: прізвища, дати, суми

Американські технологи на службі у Януковича

Передісторія:

  • У 1997 року він закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а в 2002 році – Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю "правознавство".
  • З 2000 року був призваний на військову службу в органи Служби безпеки України, де проходив її на оперативних і керівних посадах.
  • З 2015 до 2016 року Трепак обіймав посаду першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.
  • З липня 2016 року по 31 серпня 2018 року – професор кафедри Національної академії СБУ, а з 1 вересня 2018 року по жовтень 2019 року – доцент кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного університету імені Івана Франка.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування