Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Байден: І Трамп, і Путін не хочуть, щоб я балотувався

Четвер, 21 листопада 2019, 08:55

Колишній віцепрезидент США Джо Байден почерпнув зі слухань щодо імпічменту президента Дональда Трампа відомості щодо майбутніх президентських виборів.

Джерело: теледебати претендентів від Демократичної партії США в ефірі телеканалу MSNBC, "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова Байдена: "Я дізнався дещо з цих слухань щодо імпічменту – я дізнався, що Дональд Трамп не хоче, щоб я був кандидатом (у президенти США – ред).

У другу чергу я зрозумів, що Володимир Путін не хоче, щоб я став президентом. Тож я багато почерпнув із цих слухань".

Деталі: Байден упевнений, що має найкращі шанси перемогти Трампа один на один.

Він також запевнив, що в разі перемоги не буде давати вказівку генпрокурору почати розслідування проти президента США Дональда Трампа.

За його словами, якщо він переможе у 2020 році, то не керуватиме Міністерством юстиції, "як це робить цей президент", – і дозволить генеральному прокурору "винести незалежне рішення".

"Якщо суд прийме рішення, що він (Трамп) порушив закон, і він повинен бути притягнутий до кримінальної відповідальності, так тому й бути", – додав Байден.

Коментарі Байдена слідували за другим днем ​​публічних свідчень, що відбулися цього тижня в рамках процедури імпічменту Трампа.

Передісторія:

  • Демократи почали процедуру імпічменту щодо президента 24 вересня 2019 року після того, як американський інформатор висловив стурбованість у зв'язку з телефонною розмовою Дональда Трампа з українським президентом Володимиром Зеленським 25 липня цього року.
  • У ході розмови Трамп нібито закликав Зеленського почати розслідування відносно Джо Байдена та його сина Хантера.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: