Аваков назвав "русским дураком" спікера Держдуми РФ, який зазіхнув на Україну

Понеділок, 2 грудня 2019, 11:03

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував заяву спікера російської Держдуми про нібито утиски малих народів в Україні, назвавши його "русским дураком"

Джерело: Facebook Авакова

Пряма мова: "Черговий "русский дурак" прислав нові скельця для рожевих окулярів прихильникам дружби з Росією: глава Держдуми РФ Володін повідомив Україні, що "націоналізм і утиски малих народів можуть привести до виходу зі складу України ряду областей".

Від себе - пану Володіну - говоріть частіше! Це допомагає нам, Українцям, краще розуміти справжні устремління "русского мира".

Нашим, теж скажу - прихильникам всепрощення, покупки електроенергії дешевого газу зі знижкою і іншим, що твердять "ми один народ", - перечитуйте Володіних .. а якщо не доходить відразу, то знайте, що є багато - таких, як я. До ваших послуг - російськомовний український націоналіст Арсен".

Нагадаємо, 

  • Раніше спікер Держдуми Росії В’ячеслав Володін заявив, що через "націоналізм та утиски малих народів" зі складу України можуть вийти ряд областей. 
  • За словами Володіна, в Україні "постійно порушуються права нацменшин".
  • Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба і заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар у відповідь припустили, що Україна могла б прийняти пару областей РФ "для відновлення історичної справедливості, демократичного врядування, впровадження європейських стандартів життя"powered by lun.ua