В Україні анонсували виступ російської діячки, що підтримала окупацію Криму

44092 перегляди
Субота, 4 січня 2020, 17:59

В Україні анонсували візит та виступ на бізнесфорумі російського політика та діячки Ірини Хакамади, яка пропонувала "викупити" Крим в України та підтримувала окупацію півострова. 

Джерело: Укрінформ з посиланням на повідомлення організаторів бізнесфоруму, лідер Меджлісу Рефат Чубаров у Facebook, ДПСУ у коментарі 5 каналу 

Деталі: Відповідно до анонсу організаторів, проведення бізнесфоруму анонсовано на кінець лютого. Хакамада виступить у Києві "вперше за 6 років". 

У свою чергу лідер Меджлісу зяавив, що Хакамада, яка "підтримала окупацію Росією Криму", тепер "збирається в Україну". 

Дослівно: "Розслабляйтеся в передчутті насолоди ... Вся московська погань, яка підтримала окупацію Росією Криму, збирається в Україну ... Підніжний корм в Москві скінчився, охляли, поправитися вирішили в Києві", - заявив Чубаров. 

Деталі: У Держприкордонслужбі заявили, що "діятимуть за обставинами".

Пряма мова речника ДПСУ Андрія Демченка: "Прикордонники діятимуть в межах чинного законодавства. Якщо відносно неї (Хакамади - ред.) буде діяти заборона на в'їзд - прикордонники виконають цю заборону інших правоохоронних органів і тоді відмовлять їй у в'їзді".

"У разі, якщо вона відвідувала незаконно окупований Крим, то їй також буде відмовлено у в'їзді на територію України. Всі обставини будуть встановлюватись під час перевірки, а також безпосередньо в момент перетину даною особою державного кордону України", - додав він. powered by lun.ua