Виступ Хакамади, яка підтримала анексію Криму, скасували

Неділя, 5 січня 2020, 14:42
Виступ Хакамади, яка підтримала анексію Криму, скасували

Організатори бізнес-форуму, на якому серед учасників була заявлена ​​російський політик і діяч Ірина Хакамада, оголосили про скасування її участі в заході.

Джерело: повідомлення організаторів форуму у Facebook

Дослівно: "Ми запросили спікерів з різних куточків світу, щоб вони поділилися своїм життєвим досвідом і своїми цінностями. Але так вийшло, що деякі з цих цінностей ... не відповідають нашим. І дізналися ми про це пізніше, ніж хотілося б".

"Ми хочемо вибачитися перед нашими гостями за те, що один із запланованих спікерів - бізнес-тренер Ірина Хакамада - не виступить на DreamBIG Forum. Незважаючи на те, що ми провели первинну перевірку і погодили можливість її в'їзду з відповідними органами, ми змушені відмовитися від її виступу".

Що передувало: 

  • Раніше організатори форуму заявили, що наприкінці лютого у Києві "вперше за 6 років" виступить російський політик та діячка Ірина Хакамада, яка пропонувала "викупити" Крим в України та підтримувала окупацію півострова. 
  • У  Держприкордонслужбі заявили, що "діятимуть за обставинами" та в межах чинного законодавства.  У разі, якщо відносно Хакамади діятиме заборона на в'їзд - прикордонники виконають цю заборону інших правоохоронних органів і відмовлять їй у в'їзді, заявили у ДПСУ. 

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування