У літаку МАУ було 177 людей – РНБО

Середа, 8 січня 2020, 08:52

За наявними даними, в літаку Boeing 737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", що розбився в Ірані, було 168 пасажирів та 9 членів екіпажу.

Джерело: пресслужба Ради нацбезпеки і оборони

Деталі: У РНБО повідомили, що наразі підтверджена інформація про 168 пасажирів, які пройшли реєстрацію на рейс, і про 9 членів екіпажу.

При РНБО України за дорученням президента Володимира Зеленського створено оперативний штаб у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані.

До складу штабу увійшли прем'єр-міністр Олексій Гончарук, міністр закордонних справ Вадим Пристайко, міністр оборони Андрій Загороднюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Служби безпеки Іван Баканов, голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Євдокимов, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

Керівництво оперативним штабом здійснює секретар РНБО України Олексій Данілов.

Дослівно: "Надано доручення щодо організації комплексу заходів, пов'язаних з авіакатастрофою, з'ясування всіх обставин трагедії, та надання оперативної інформації".

Що передувало: Літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ") розбився в Ірані 8 січня.

За даними державного телебачення Ірану, всі, хто був на борту літака, загинули

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.