На коронавірус хворіють 33 залізничника. "Укрзалізниця" купила 10 тисяч експрес-тестів

17 квітня 2020, 11:26
На коронавірус хворіють 33 залізничника. Укрзалізниця купила 10 тисяч експрес-тестів

"Укрзалізниця" закупила 10 тисяч експрес-тестів на COVID-19 та передає їх до відомчих лікарень, щоб перевірити своїх співробітників.

Джерело: "Укрзалізниця"

Деталі: Зазначається, що всі відомчі лікарні отримують по 500 експрес-тестів, а також було сформовано резерв обсягом 6 тисяч експрес-тестів. Крім цього, "Укрзалізниця" вже закупила понад 277 тис. захисних масок та респіраторів, більше 22 тис. літрів антисептику, а також одноразові рукавички, захисні окуляри, засоби для дезінфекції приміщень і рухомого складу тощо.

Реклама:

Служби закупівель структурних підрозділів Укрзалізниці планують придбати ще більше 1,5 млн масок та 50 тис. літрів антисептику.

Також "Укрзалізниця" здійснює щоденний оперативний моніторинг захворювання залізничників на ГРВІ та випадків підтвердження у співробітників COVID-19.

Станом на 17 квітня 1114 залізничників перебувають на лікарняному з ГРВІ, 50 із них мають пневмонію, у 33 випадках – підтверджено інфікування COVID-19.

 

коронавірус Укрзалізниця
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування