Зеленський хоче "вдихнути нове життя" в ГУАМ

Середа, 27 травня 2020, 15:01

Президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим запропонував приділити більше уваги роботі в Організації за демократію та економічний розвиток за участю Грузії, України, Азербайджану та Молдови – ГУАМ.

Джерело: Офіс президента

Пряма мова: "ГУАМ можна зробити серйозним союзом та об’єднанням для обговорення важливих торговельно-економічних питань. Нам потрібно вдихнути нове життя в цю організацію".

Деталі: Під час розмови Зеленський подякував Азербайджану за надання Україні 23 тонн гуманітарної допомоги у вигляді медичних матеріалів та обладнання, яка була доправлена до Києва 21 травня.

Також президенти домовились про подальшу координацію зусиль у питанні подолання пандемії коронавірусу та її наслідків.

Крім того, вони обговорили перебіг виконання низки масштабних проектів, які реалізуються в Україні за участі азербайджанських інвесторів.

Зеленський висловив переконання, що після завершення карантину між Україною та Азербайджаном відновиться традиційна висока динаміка двостороннього політичного діалогу й торговельно-економічної співпраці.  

Він також привітав Алієва із завершенням священного для всіх мусульман місяця Рамазану та передав найкращі побажання азербайджанському народу з нагоди Дня Республіки.

   

Українська правда


powered by lun.ua