Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Шмигаль вважає, що пандемія надала імпульс реформам

Четвер, 28 травня 2020, 16:10
Шмигаль вважає, що пандемія надала імпульс реформам

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що пандемія коронавірусу надала певний імпульс українським реформам, в першу чергу реформі охорони здоров’я.

Джерело: "Урядовий портал"

Пряма мова Шмигаля: "В умовах пандемії – це та реформа, потреба в якій і недоліки якої проявилися найбільше. Реформа медицини має бути завершена за допомогою наших міжнародних партнерів, але коронакриза показала помилки, які були допущені при попередніх розрахунках цієї реформи, тому ми перераховуємо і тарифи з НСЗУ, і пакети послуг.

Якщо інфекційна лікарня не має хворих, це не значить, що лікарі не мають отримувати зарплатні. Ще одна проблема – це психіатрія та туберкульозні диспансери. Все це потребує окремої уваги і окремих розрахунків, тому другий етап реформи може розтягнутись у часі. І ми будемо просити підтримати нас в реалізації цієї реформи".

Деталі: Пресслужба уряду повідомляє про зустріч Шмигаля з послами Великої сімки реформи в Україні, на якій сторони обговорили ситуацію з подоланням пандемії Covid-19, схвалену Кабінетом міністрів України Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії коронавірусу, продовження медичної реформи в Україні, співпрацю України з МВФ та інші актуальні питання співробітництва.

За словами Шмигаля, на порядку денному стоять ті реформи, які нададуть поштовх і полегшать економічний розвиток: "реформа митниці, реформа оподаткування малого і мікробізнесу, "регуляторна гільйотина" - реформа з дерегуляції, щоб полегшити роботу малого бізнесу, та необхідність приватизації.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: