Комунальники Харкова хочуть придбати елітний катафалк за 5 мільйонів

П'ятниця, 29 травня 2020, 12:05

Комунальне підприємство "Ритуал" Харківської міськради оголосило тендер на закупівлю катафалку вартістю понад п’ять мільйонів гривень.

Джерело: "Слідство.Інфо" з посиланням на онлайн-майданчик держзакупівель ProZorro.

Деталі: У тендерній документації зазначається, що катафалк має бути новим, на базі автівки E-класу (до прикладу, Mercedes E-Class, BMW 5 Series, Audi A6, Volvo V90, Jaguar XF тощо) 2020 року виготовлення.

Спецавтівка обов’язково повинна мати подушки безпеки для водія та переднього пасажира, бокові подушки безпеки – шторки, систему контролю мертвих зон (спеціальні датчики, що попереджатимуть водія про небезпеку з боку так званих "сліпих зон"), камеру огляду при руху задом на 360 градусів, автоматичне затемнення для зовнішніх та внутрішніх дзеркал, безключові вхід і запуск двигуна.

Також автівка має містити підключення мобільного телефону для бездротового з’єднання, електронний клімат-контроль і сигналізацію.

Зазначається, що труна повинна завантажуватися ззаду автомобіля, а відсік для труни має освітлюватися й бути оздобленим деревиною (або штучними матеріалами під деревину), натуральною або штучною шкірою чи металом. Також у катафалку має бути регульоване кріплення для урни з прахом.

Тендер на закупівлю катафалка з’явився 28 травня. Всі охочі зможуть подати свої пропозиції до кінця червня, а переможця оберуть на початку серпня.

Запропонована вартість — 5,12 мільйонів гривень. Переможець повинен надати катафалк комунальному підприємству у вересні цього року, та забезпечити сервісне обслуговування для автівки протягом наступних двох років.

powered by lun.ua