У справі зґвалтування у райвідділку поліції Кагарлика маже стати більше підозрюваних

Понеділок, 1 червня 2020, 20:42

Кількість підозрюваних у справі про зґвалтування у відділенні поліції у Кагарлику може збільшитися.

Джерело: голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, якого цитує "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова Монастирського: "Найближчим часом однозначно перелік підозрюваних і у цій справі розшириться: там не лише двоє осіб (підозрювані – ред.), - і, можливо, й щодо інших справ".

"Членів комітету вразила та ситуація, що працівники Кагарлицького відділення поліції абсолютно були впевнені у своїй безкарності. Вони навіть не намагалися приховати сліди цього злочину".

Деталі: Монастирський повідомив, що за "кагарлицькою справою" відбувається оцінювання кожної посадової особи міського відділення поліції, "від керівника до чергового", на відповідність їхньої діяльності службовим обов'язкам, які вони мали виконувати.

Він розповів, що особисто був у цьому відділенні поліції і бачив сліди крові в одному з приміщень, які співробітники поліції навіть не намагалися змити.

За його інформацією, розслідуванням "кагарлицької справи" займаються майже 20 слідчих Державного бюро розслідувань, відбуваються 43 експертизи.

За його словами, затримані поліцейські не визнають, що скоїли злочини і заявляють, що жінка сама погодилася на статевий зв'язок.

Читайте також: Катування і зґвалтування у поліцейському відділку Кагарлика. Все, що відомо

Передісторія: У місті Кагарлик Київської області розформували відділок поліції після інциденту з побиттям і зґвалтуванням затриманої жінки.

Голова Нацполіції звільнив правоохоронців, які підозрюються у скоєнні злочину, відсторонив від виконання службових обов’язків керівництво відділу та прийняв рішення про розформування підрозділу і переатестацію всього особового складу. powered by lun.ua