Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Зеленський хоче скасувати ЗНО для випускників із ОРДЛО

Понеділок, 22 червня 2020, 13:58
Зеленський хоче скасувати ЗНО для випускників із ОРДЛО

Президент Володимир Зеленський ініціює внесення змін до закону "Про вищу освіту" для максимального спрощення вступу у заклади вищої освіти випускникам шкіл з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму.

Джерело: Офіс президента

Деталі: Зміни передбачатимуть, що діти з цих територій матимуть змогу вступати до "вишів" без складання зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість вступити до всіх вишів України, а не за обмеженим окремим списком, як це відбувається зараз.

Крім того, всі охочі з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей навчатимуться в українських ВНЗ безкоштовно, через державне замовлення в межах квот.

Наразі така норма діє лише для випускників з анексованого Криму та Севастополя.

Пряма мова Зеленського: "Це – частина нашої державної політики. Ми боремося за молодь на тих територіях, ми хочемо максимально заохотити таких випускників переїжджати в Україну, вступати в наші заклади освіти, навчатися в українській системі освіти".

Нагадаємо: Зеленський підписав закон про звільнення одинадцятикласників від обов'язкової державної підсумкової атестації.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: