Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Синоптик обіцяє "погодні атракціони" із градом, шквалами та спекою

Понеділок, 22 червня 2020, 14:50
Синоптик обіцяє погодні атракціони із градом, шквалами та спекою

В Україні 23 червня прогнозують дощі на Заході і ближче до Центру, при грозах можливі шквали, град і навіть локальні смерчі.

Джерело: Facebook-сторінка синоптика Наталі Діденко

Пряма мова: "Знову циклончик у вівторок закрутиться над західною частиною України. Отже, дощі не лише нікуди не подінуться, а й посиляться.

Шанси на періодичні сильні зливи поширяться аж до Вінниччини та Житомирської області. Ввечері на Київщині - також.

При грозах можливі шквали, град і навіть локальні смерчі".

Деталі: За словами синоптика, більше сонця та сухої погоди 23 червня передбачається на Півдні України, у Кропивницькому з районами, на Черкащині, у Луганській та Донецькій областях.

 

Відзначається, що у вівторок температура повітря вночі +15+22 градуси, вдень на Заході +19+24, на Сході +28+33, на Півночі, у Центрі та на Півдні +24+29.

У Києві вівторок буде з дощами та грозами. Ввечері в окремих районах можливі сильні зливи, шквал, град. Температура повітря очікується +26+27 градусів.

Діденко зазначила, що у другій половині тижня спека повернеться, а з наступного тижня, з 29-30 червня, знову передбачається зниження температури повітря.

Синоптик додала, такі погодні атракціони, різкі стрибки атмосферного тиску, температури повітря, миттєвої зміни сонячної погоди на сильну зливу - випробовування для людей із порушеним вестибулярним апаратом, для осіб із серцево-судинними, бронхо-легеневими проблемами.

 
 

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: