Єгипет послабив карантин й чекає на туристів

Субота, 27 червня 2020, 19:15

У Єгипті в суботу, 27 червня, відновили роботу кафе, театри, клуби, спортзали, а також мечеті та церкви. На 1 і 2 липня заплановано відновлення регулярного і чартерного міжнародного авіасполучення.

Джерело: Associated Press

Деталі: Власникам кафе дозволили заповнювати приміщення на 25%, при цьому заборона на продаж кальянів продовжує діяти.

Мечеті і церкви можуть проводити служіння, але влада їм поки не дозволила організовувати масові релігійні заходи на вихідних. Уряд заборонив п'ятничні мусульманські молитви в мечетях і недільні меси в церквах. Прихожан зобов'язали всередині церков і мечетей використовувати маски.

Також в країні скасували комендантську годину в нічний час.

Єгипет анонсував відновлення в'їзного туризму. 1 липня запрацює міжнародне авіасполучення: єгипетський авіаперевізник Egypt Air почне здійснювати рейси в 29 напрямках - в Європу, в Африку, на Близький Схід, до Північної Америки.

Уряд також планує відкриття важливих туристичних напрямків для міжнародних чартерних рейсів починаючи з четверга. До них відносяться південна частина Синайського півострова, де розташований курорт Шарм-ель-Шейх, також для туристів відкриють Хургаду і Марса Алам на узбережжі Червоного моря і Марса Матрух, розташований на узбережжі Середземного моря.powered by lun.ua