СБУ викрила продаж інформації з баз даних прикордонслужби

Вівторок, 30 червня 2020, 12:23

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили в Івано-Франківській області діючого і колишнього прикордонників на продажі інформації з обмеженим доступом з бази даних Державної прикордонної служби.

Джерело: СБУ

Деталі: За даними слідства, клієнтами фігурантів були, зокрема, учасники кримінальних угруповань. Зловмисники продавали дані про перетин держкордону громадянами України та іноземцями, термін їх перебування в країні і наявність заборон на в’їзд чи виїзд.

Свої "послуги" вони пропонували через спеціалізовані інтернет-сервіси. Оплату від замовників отримували на банківські карти.

Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 361-2 (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу.

Матеріали справи СБУ направила в суд.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону Західного регіону.

Українська правда


powered by lun.ua