Послаблення карантину: пляжі на Азові патрулюватиме поліція і Нацгвардія

Четвер, 4 червня 2020, 13:49

Наряди Нацгвардії і поліції посилять патрулювання прибережних зон та зон відпочинку поблизу Азовського моря у зв’язку з черговим етапом послаблення карантину в Україні.

Джерело: сайт Міністерства внутрішніх справ

Пряма мова заступника командира військової частини 3057 підполковника Сергія Загреби: "Із потеплінням кількість відпочивальників на пляжах збільшується. Запрацювали заклади харчування, готелі та спортивні майданчики у прибережних районах. У зв’язку з цим, такі місця були підсилені пішими нарядами, а також автопатрулями Нацгвардії у взаємодії із Нацполіцією".

Деталі: Зокрема контролюватимуть прибережні зони у Маріуполі та в курортних населених пунктах: Мелекине, Білосарайська Коса, Ялта.

Патрулювання узбережжя Азовського моря триватиме до закінчення курортного сезону.

В МВС також нагадали громадянам, які відвідують водоймища, що за порушення карантину, залежно від подальших наслідків, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Передісторія:

  • З 1 червня почався третій етап послаблення карантину. Він передбачає відновлення роботи спортивних залів, закладів освіти, пасажирського автобусного та залізничного сполучення між областями, а також можливість відвідування громадянами водоймищ та зон відпочинку поблизу них.

 

Українська правда