В аеропортах Києва та Львова робитимуть ПЛР-тести – Криклій

Субота, 11 липня 2020, 16:45
В аеропортах Києва та Львова робитимуть ПЛР-тести – Криклій
mtu.gov.ua

Міністр інфраструктури Владислав Криклій займається пришвидшенням процесу встановлення лабораторій для ПЛР-тестування на коронавірус в аеропортах Києва та Львова.

Джерело: традиційна нарада з представниками уряду та правоохоронних відомств під головуванням президента Володимира Зеленського, повідомляє пресслужба президента

Дослівно: "Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що займається пришвидшенням процесу встановлення лабораторій в аеропортах Києва та Львова, щоб прибулі пасажири могли робити там ПЛР-тести й у разі негативного результату не проходили самоізоляції.

Для уникнення скупчень людей біля лабораторій урядовець провів перемовини з Міністерством цифрової трансформації щодо розгляду можливості прив’язати видачу результатів до додатку "Дій вдома". Це дасть змогу зменшити час самоізоляції здорових пасажирів, які прибули до України". 

Деталі: Крім того, Криклій доповів, що контролює перебіг робіт щодо підйому танкера "Делфі" в Одесі. Він повідомив, що за умови ясної погоди та відсутності хвиль роботи будуть завершені до 20 липня.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...