ДСНС попереджає про підвищення рівнів води

Субота, 11 липня 2020, 22:36

Держслужба з надзвичайних ситуацій попереджає про підвищення рівнів води в Україні.

Джерело: сайт ДСНС

Дослівно: "11-13 липня, при подальшому підвищенні рiвня води з добовою iнтенсивнiстю 1-3 см, на р. Прип'ять в створi поста Рiчиця відбуватиметься подальше перевищення небезпечної відмітки затоплення сільгоспугідь, господарських споруд, присадибних дiлянок в окремих  прирiчкових населених пунктах Ратнiвського району у Волинській області.

Ввечерi 11 та впродовж 12-13 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3-1,3 м над рiвнями 10 липня на 08 годину. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

На фонi пiдвищеної водностi на р.Стрв'яж бiля с.Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) можливий початковий вихiд води на заплаву".

Деталі: Також повідомляється, що у зв’язку з опадами, мiсцями значними, 12-13 липня на рiчках басейнiв Прута i Сiрету очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдвищенням рiвнiв води на 0,2 - 0,7 м над рiвнями 11 липня. В гiрських районах iснує загроза сходження селевих потоків.

12 липня на рiчках на рiчках Закарпатської областi очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0.3-1.0 м (над рiвнями на 8 годину 11 липня) в межах корiнних берегiв.

Українська правда
powered by lun.ua