Громадянина Грузії викрали та поранили проросійські сепаратисти

Неділя, 12 липня 2020, 14:30

Служба державної безпеки Грузії заявила про викрадення громадянина країни представниками мілітарних формувань так званої Південної Осетії.

Як повідомляє портал "Apsny.ge", жителя села Квемо Чала, що знаходиться біля кордону із невизнаною "Південною Осетією", було поранено під час захоплення та викрадено на територію, непідконтрольну Грузії.

"Під час незаконного затримання представники російських окупаційних сил поранили зазначену людину в ногу з вогнепальної зброї, після чого незаконно обмежили його свободу...

Даний факт є небезпечним прецедентом. Ще раз підтверджується, що небезпечна практика незаконних затримань стає причиною серйозних інцидентів і загострення ситуації. Незаконні дії окупаційних сил є деструктивними по суті і завдають серйозної шкоди обстановці безпеки на місцях ", - йдеться в заяві СДБ Грузії.

У так званій Південній Осетії підтвердили факт затримання, проте наголошують, що вищесказана особа першою відкрила вогонь із вогнепальної зброї по їх "військовослужбовцям". При цьому там не пояснюють, де саме відбулося це затримання.

Європейська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування