Нова Каховка: будинок без світла й газу, мешканців постраждалих квартир відселять

Неділя, 5 липня 2020, 21:58
Фото з соцмереж

У будинку в Новій Каховці на Херсонщині, де в неділю сталася масштабна пожежа, вимкнули електрику і газопостачання, людей із постраждалих квартир відселять.

Джерело: голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв у Facebook, мер Нової Каховки Володимир Коваленко, пише NovaKahovka.City

Дослівно Гусєв: "Проводиться засідання штабу, який сьогодні прийме рішення про допомогу людям та термінове відселення родин, чиї квартири постраждали від вогню. Обласна влада надасть усю необхідну допомогу в ліквідації наслідків пожежі".

Деталі: У свою чергу, мер Нової Каховки розповів, що, коли рятувальники закінчать роботу, мешканцям дозволять зайти у свої квартири і взяти необхідні речі.

Людей розселятимуть у дитсадок "Золотий ключик", приміщення колишнього санаторію "Дружба" та в дитяче інфекційне відділення в мікрорайоні "Сокіл", яке раніше готували для обсервації людей із підозрою на коронавірус.

Також міський голова домовився з начальником Новокаховського відділення поліції Олександром Рогожиним про охорону під'їздів від можливих мародерів.

Як пише NovaKahovka.City, за словами пожежників, найбільше від вогню постраждали квартири п'ятого поверху. У будинку вимкнули електрику і газопостачання, воду не відключали.

Мешканці кажуть, що пожежа почалася з 4-го під'їзду. Усього в будинку 8 під'їздів. Ті, що живуть на 3 і 4 поверхах, побоюються, що їх квартири залило водою при гасінні пожежі.

Збитки по кожній квартирі почнуть встановлювати з понеділка.

Що передувало: У неділю в місті Нова Каховка на Херсонщині на даху 5-поверхового будинку сталася пожежа, що охопила весь дах.

Пізніше пожежу ліквідували, поліція затримала ймовірного винуватця.

Українська правда


powered by lun.ua