"Укрзалізниця" навчилась зчитувати е-студентський

Вівторок, 7 липня 2020, 12:56

Студенти при посадці у поїзд замість пластикового оригіналу можуть пред’явити цифровий документ із мобільного застосунку "Дія".

Джерело: "Укрзалізниця"

Деталі: Цифровий студентський має такі ж переваги, як і пластиковий оригінал: ідентифікує особу, підтверджує статус студента та надає знижки. Пільговий проїзд надається студентам ВНЗ I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів.

Подорожувати зі знижками з Е-студентським можна у:

— загальних і плацкартних вагонах,

— вагонах 2-3 класу всіх категорій міжміського сполучення,

— усіх вагонах регіональних поїздів,

— поїздах приміського сполучення.

Однак при проїзді у вагонах вищої категорії типу СВ, купе та у вагонах 1-го класу, крім поїздів категорії "Регіональний поїзд", для студентів встановлена повна вартість квитка.

Дослівно: "Загалом Укрзалізниця приймає вже чотири цифрові документи з Дії: ID-картку, закордонний біометричний паспорт, водійське посвідчення та студентський квиток".

Нагадаємо: Цифрові паспорти в застосунку "Дія" можна використовувати як посвідчення особи на території України: пред’являти представникам Національної поліції, при отриманні поштових послуг тощо. Однак громадяни України не можуть використовувати електронний паспорт для перетинання державного кордону.

Українська правда


powered by lun.ua