Кремль відмовився коментувати розмову нібито Путіна і Порошенка

Четвер, 9 липня 2020, 13:21
Фото РИА Новости

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився коментувати публікацію запису телефонної розмови нібито Володимира Путіна і президента України Петра Порошенка, яка відбулася у квітні 2015 року.

Джерело: "Інтерфакс-Україна", ТАСС

Пряма мова: "Взагалі-то ці розмови проходять в закритому режимі, тому я не знаю, як там могли зробити запис (...) Я не знаю, про що ви говорите, ми не знайомі з цією публікацією".

Деталі: На питання, чи достовірний опублікована депутатом Верховної ради Андрієм Деркачем аудіозапис нібито розмови Путіна і Порошенка, Пєсков заявив, що не знає, що це за публікація.

Що було раніше: Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив запис розмови людей із голосами схожими на голоси п’ятого президента України Петра Порошенка і президента Російської Федерації Володимира Путіна. 

Голос, схожий на голос Порошенка, зокрема говорив про те, що у "західних партнерів проект миротворців великого ентузіазму не викликає, вони вважають, що це російська пастка" для України.

Він також говорив, що зі свого боку він готовий подумати "по якихось перспективах економічних".

Президенти на записі сміялись, говорили про майбутнє привітання ветеранів, про рейтинги, про те, чи справляється Порошенко і т.п.powered by lun.ua