До команди Байдена доєднався його колишній суперник по праймеріз Буттіджич

Неділя, 6 вересня 2020, 09:58

Передвиборний штаб кандидата у президенти США Джо Байдена включив його колишнього суперника по праймеріз, ексмера міста Саут-Бенд (штат Індіана) Пітера Буттіджича у команду перехідного періоду.

Джерело: Reuters

Деталі: Буттіджич також був включений в консультаційну раду разом з колишнім заступником генпрокурора Саллі Йейтс і ексрадником президента Барака Обами з нацбезпеки Сьюзан Райс.

Як зазначив соратник Байдена Тед Кайфман, який очолює команду перехідного періоду, зібрані кандидатом-демократом союзники повинні допомогти йому вирішувати невідкладні завдання, які стоять перед країною. Зокрема, мова про кризу в системі охорони здоров'я та економіці США.

Нагадаємо: 38-річний Буттіджич – демократ і відставний офіцер військово-морської розвідки США. З 2012 по 2020 рік був мером одного з найбільших міст штату Індіана – Саут-Бенду.

На початковому етапі передвиборної гонки він висувався на посаду глави держави і був одним з фаворитів.

У березні Піт Бутіджич прийняв рішення завершити свою участь у президентських перегонах: політик встиг здобути перемогу на праймеріз в штатах Айова і Нью-Гемпшир, проте він не домігся успіху в штатах Невада і Південна Кароліна.

powered by lun.ua