Зеленський заявив, що не планує вертатись до суворого карантину

22 жовтня 2020, 14:01
Зеленський заявив, що не планує вертатись до суворого карантину
Фото ОПУ

Президент Володимир Зеленський заявляє, що попри 6-7 тисяч хворих на коронавірус щодня, суворого карантину в Україні запроваджувати не планують.

Джерело: ТСН з посиланням на інтерв’ю Зеленського чотирьом телеканалам

Деталі: Президент переконаний, що такі обмеження можуть повністю зупинити нашу економіку. Натомість, за словами Зеленського, приділятимуть максимум зусиль питанням додаткового медичного обладнання, медичного забезпечення та кількості лікарів.

Реклама:

Крім того президент анонсував виробництво української вакцини від коронавірусу. Її розробкою займалися більш як пів року, а нині вона проходить тестування.

Пряма мова Зеленського: "Ми не можемо говорити про все, через те, що повинні пройти клінічні дослідження, і це правда, не маємо права. Вона, скажу правду – унікальна. Це не пафос і не популізм. Вона унікальна, тому що не така як інші. Дослідження велись, але вони не на людях".

Деталі: Він додав, що не може наразі говорити про терміни, коли буде готова вакцина.

За словами Зеленського, якщо у когось буде підтверджена вакцина раніше, то її будуть закуповувати.

карантин коронавірус Зеленський
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування