У п’яти областях обмежено рух через негоду

14 лютого 2021, 01:14
У п’яти областях обмежено рух через негоду

Через снігові перемети та сильні пориви вітру у Волинській, Івано-Франківській, Вінницькій, Рівненській та Хмельницькій областях обмежено рух транспорту.

Джерело: повідомлення ДСНС

Деталі: Зокрема, на Вінниччині, Рівненщині та Хмельнничині діють обмеження на усіх дорогах державного значення для транспортних засобів загального користування та великогабаритного автотранспорту через негоду. 

Реклама:

Водночас для ефективної роботи снігоприбиральної техніки рух на деяких шляхах Волині та Івано-Франківської області призупинили для великовагового та великогабаритного автотранспорту. 

Йдеться про такі автодороги у Волинській області: Т-18-02 Маюничі-Шклинь (ділянка Торчин-Шклинь), Т-03-02 Піща-Козин (ділянка Володимир-Волинський-Павлівка) та Т-03-05 Нововолинськ-Локачі (ділянка Павлівка-Локачі). 

На Івано-Франківщині обмеження торкнулись доріг Р-24 Татарів-Камянець-Подільський (ділянка м. Коломия – м. Городенка) та Р-20 Снятин-Тязів (ділянка м. Снятин – м. Городенка).

З початку негоди рятувальники вивільнили із заметів більше 2 тисяч транспортних засобів. 

дороги ДСНС погода
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування