Мінкульт анонсував початок будівництва музею Революції Гідності

Субота, 20 лютого 2021, 13:35

Міністр культури Олександр Ткаченко повідомив, що у цьому році почнуть будувати музей Революції Гідності.

Джерело: Telegram-канал Ткаченка

Пряма мова: "Саме цього Дня ми можемо нарешті оголосити про початок проектувально-будівельних робіт та будівництво Музею Революції Гідності цього року".

Деталі: Він повідомив, що вдалося домовитися про використання проекту переможців архітектурного конкурсу – німецькою компанією Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten mbH.

Ткаченко нагадав, що 17 лютого Кабмін погодив 5-річний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

А Рада проголосувала за постанову, якою підтверджує Революцію Гідності "одним з ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи".

Нагадаємо: У період з 18 лютого по 20 лютого 2014 року у центральній частині міста Києва неопізнаними силовиками було вбито сотню учасників Євромайдану. На честь їхньої самопожертви з’явився термін "Небесна сотня". Українські правоохоронці розслідують кримінальну справу щодо цих розстрілів та участі в них спецпідрозділу міліції "Беркут".

Читайте також: Культурний код Майдану. Хто придумав "Небесну Сотню", "Революцію Гідності", і як "Плине кача" стала другим гімном

"Мамцю, я тебе люблю". Той самий хлопчик з Майдану, який був готовий померти за Україну

Детальніше про перебіг подій 18 лютого 2014 року можна прочитати на УПВійна на вулицях Києва. ОНЛАЙН

Українська правда