Естафета Олімпійського вогню Токіо: Глядачів просять плескати замість вигуків

Четвер, 25 лютого 2021, 09:22
Фото ox.ac.uk

Оргкомітет Олімпійських ігор у Токіо закликав глядачів дотримуватися заходів безпеки у зв’язку з COVID-19 і замінити вигуки на оплески під час естафети Олімпійського вогню.

Джерело: "Інтерфакс-Україна" з посиланням на японські ЗМІ

Пряма мова голови оргкомітету Сейко Хасімото: "Ми ведемо підготовку до естафети. Дуже важливо, що ми вважаємо безпеку нашим пріоритетом і вживаємо достатніх заходів проти коронавірусу.

Деталі: Вона додала, що глядачам дозволять спостерігати за естафетою, але їм потрібно мати маску на обличчі і дотримуватися дистанції. Крім того, їх закликали відмовитися від схвальних вигуків і замінити їх оплесками.

Організатори також вирішили не повідомляти заздалегідь точний маршрут проходження естафети, щоб уникнути скупчення натовпу.

Естафета має розпочатись 25 березня у тренувальному футбольному центрі в Фукусімі, а потім пройде територією всіх інших 46 префектур. Після цього вогонь доставлять на церемонію відкриття, заплановану на 23 липня.

  • Передісторія:

    Олімпіада в Токіо мала відбутися у 2020 році, однак через пандемію коронавірусу її перенесли. Планується, що Ігри відбудуться з 23 липня до 8 серпня 2021 року.