Підтримай нас, щоб ми без обмежень могли продовжувати роботу – долучайся до Клубу УП!
Підтримай роботу журналістів

Ексміністр енергетики через суд домігся відновлення своєї справи про брехню в декларації

Вівторок, 2 березня 2021, 15:10
Ексміністр енергетики через суд домігся відновлення своєї справи про брехню в декларації

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала ухвалу про закриття кримінального провадження щодо ексміністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика про брехню в декларації та призначила новий розгляд справи.

Джерело: пресслужба ВАКС

Деталі: 2 березня за результатами судового розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги захисників, скасувала оскаржувану ухвалу та призначила новий розгляд у Вищому антикорупційному суді кримінального провадження щодо обвинуваченого.

Зазначається, що рішення набрало законної сили та може бути оскаржено до Верховного Суду протягом трьох місяців з дня його постановлення.

Що передувало: 24 листопада 2020 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду закрила кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього міністра енергетики і вугільної промисловості України у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України".

Справу закрили через рішення Конституційного суду, яким була скасована відповідальність за цей злочин.

Насалику інкримінували замовчування у декларації фінансового зобов'язання в 1,2 млн доларів, яке він не вказував з 2015 до 2018 року.

Разом із тим, сам Насалик заперечував проти закриття справи, наполягаючи на продовженні судового розгляду задля свого виправдання.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
10:30
Блогерка симулювала рак мозку і продавала "зцілення": реальна історія, що стоїть за серіалом "Яблучний оцет"
10:09
На Київщині проводять безпекові заходи: перевірятимуть документи, можуть обмежити проїзд
10:00
В Україні впав попит на китайські авто: популярні моделі
09:51
фотоНаслідки удару РФ: на Чернігівщині 2 поранених, на Сумщині вирували пожежі, пошкоджене фермерське господарство
09:47
ОДА: На Луганщині окупанти агітують дев'ятикласників укладати контракти з армією РФ після школи
09:44
У Швеції понизили рівень терористичної загрози, який був максимальним
09:41
Китай зменшить закупівлю обладнання для виробництва чипів у 2025 році
09:31
баскетболУкраїнець Лень став партнером ЛеБрона Джеймса в одному з найтитулованіших клубів НБА
09:10
ЗМІ: У Трампа розглядають можливість закриття деяких консульств США
08:49
ППО збила 6 балістичних ракет і 71 російський дрон
Усі новини...
Реклама: