Євробачення-2021 пройде вживу і з глядачами

Вівторок, 2 березня 2021, 17:15

У цьому році пісенний конкурс Євробачення пройде у Роттердамі в офлайн режимі, але поки що не відомо скільки глядачів будуть на шоу та репетиціях.

Джерело: Facebook-сторінка Eurovision Ukraine, сайт організаторів конкурсу

Дослівно: "Євробачення 2021 пройде за сценарієм "В". Згідно зі сценарієм "B", кількість людей у ​​кожній делегації зменшилась, порівняно з попередніми роками. Також чисельність журналістів, які зможуть відвідати подію, буде обмежена до 500 осіб.

Ще 1000 представників ЗМІ будуть висвітлювати шоу в новому інтернет-прес-центрі".

Деталі: Відзначається, що рішення щодо кількості глядачів на репетиціях і головних шоу приймуть пізніше.

Водночас, раніше повідомлялося, що за сценарієм "В" виконавці будуть виступати на сцені конкурсу, арена може бути заповнена до 80%, усі витримують дистанцію в 1,5 метра.

У цьому році всім учасникам змагань рекомендується побути на карантині 5 днів перед вильотом до Нідерландів. Вони повинні надати негативний тест на COVID-19 максимум за 72 години до польоту.

Опинившись у Нідерландах, делегації мають залишатися у своєму готелі, за винятком випадків, коли вони їдуть до "Ahoy Arena" на репетиції, живі шоу та інші заходи, пов'язані з програмою.

Всіх, хто працює на арені, включаючи персонал та пресу, регулярно тестуватимуть на коронавірус.

У випадку, коли у когось виявлять COVID-19, набуде чинності протокол ізоляції. Якщо учасник не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис.

Передісторія:

  • Традиційно пісенний конкурс "Євробачення" відбувається щороку у травні. Конкурсу понад 60 років, у ньому беруть участь більше 40 країн. Шоу дивляться мільйони глядачів з усього світу.
  • У 2020 році організатори змушені були скасувати проведення конкурсу через пандемію коронавірусу.
  • Україна двічі перемагала у пісенному конкурсі.
  • У 2021 році Україну на "Євробаченні" представлятиме гурт GO_A із композицією "Шум".

Українська правда


powered by lun.ua