У ряді областей учнів переводять на дистанційне навчання

Субота, 6 березня 2021, 09:34

У ряді областей України учнів переводять на дистанційне навчання через зростання захворюваності на COVID-19.

Джерело: Львівська ОДА, Закарпатська ОДА, директор департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич, Вінницька ОДА

Деталі: У Львівській області обласна комісія ТЕБ та НС рекомендувала закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти з 9 березня перейти на віддалений режим навчання.

Окрім цього, з 15 березня рекомендують розпочати канікули здобувачам загальної середньої освіти.

На Закарпатті заборонили відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

В Одесі учні 5-11 класів будуть навчатися дистанційно з 15 по 19 березня, а з 22 по 26 березня для всіх школярів оголосять канікули. Як зазначила директор департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич, класи початкової школи теж можуть за рішенням батьків та вчителя навчатися дистанційно.

У Вінницькій області учнів 1-4 класів перевели на дистанційне навчання ще 3 березня.

Також дистанційне навчання запровадили у областях, що потрапили до "червоної" карантинної зони: Чернівецькій, Івано-Франківській та Житомирській.

Що передувало: 5 березня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Закарпатська та Вінницька області перебувають на межі "червоної зони" через захворюваність на COVID-19.powered by lun.ua