Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Дніпрі затримали бойовика "Війська Донського" – ОГП

П'ятниця, 2 квітня 2021, 06:32
У Дніпрі затримали бойовика Війська Донського – ОГП

У місті Дніпро правоохоронці затримали та повідомили про підозру учаснику незаконного збройного формування окупаційної адміністрації РФ так званої ЛНР у створенні терористичної групи.

Джерело: Офіс генпрокурора

Дослівно: "Підозрюваний з травня по червень 2014 року у складі незаконного збройного формування "Всевелике Військо Донське" окупаційної адміністрації РФ … організовував та ніс службу на блокпостах, що були розташовані на автомобільній дорозі між населеними пунктами Словʼяносербськ і Трьохізбенка Луганської області по обидві сторони автомобільного мосту через річку Сіверський Донець".

Деталі: До обов’язків учасника НЗФ РФ входив контроль за діяльністю чергових змін на блокпостах, організація та забезпечення перевірки документів осіб, їх затримання, огляд та обшук транспортних засобів.

Окрім того, він надавав дозвіл водіям щодо подальшого руху після проведення перевірки, а також розподілу функцій між учасниками, залученими до несення служби на блокпостах.

Після виїзду з тимчасово окупованої території Луганщини затриманий працевлаштувався керівником одного з вагоноремонтних підприємств на території України.

Нагадаємо: У січні 2019 року бойовика з "Війська Донського" впіймали у Харкові з арсеналом гранат.

Читайте також: Партизани для Путіна. Хто зупинить російську армію у разі повномасштабного вторгнення

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: