МЗС протестує через поїздку депутатів "Єдиної Росії" в ОРДЛО

12 травня 2021, 12:09
МЗС протестує через поїздку депутатів Єдиної Росії в ОРДЛО

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку із неузгодженим візитом керівництва та депутатів партії "Єдина Росія" до тимчасово окупованих Російською Федерацією територій у Донецькій та Луганській областях. 

Джерело: МЗС

Дослівно: "Розглядаємо приїзд російських депутатів як елемент російської передвиборчої кампанії напередодні вересневих виборів до Державної думи РФ. 

Реклама:

Поїздка яскраво ілюструє занепад підтримки "Єдиної Росії" серед російського населення, яку провладна партія РФ нині намагається компенсувати за рахунок залучення мешканців тимчасово окупованих територій України".

Деталі: У МЗС зазначають, що участь українських громадян із російськими паспортами, нав’язаними окупаційною адміністрацією, у виборах до Держдуми РФ поставить під сумнів їхню легітимність. 

Дипломати наголошують: такі дії російської сторони підривають політико-дипломатичне врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, йдуть у розріз із зобов’язаннями Росії в рамках Мінських домовленостей та домовленостей лідерів Нормандського формату. 

РЕКЛАМА:

Громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях, МЗС закликає не брати участь у протиправних російських плебісцитах.

Що передувало: Правляча політична сила Росія заявила про необхідність організації голосування на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України.

МЗС Росія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: