В уряді Чехії виключають локдаун під час нової хвилі епідемії

8 вересня 2021, 18:26

В уряді Чехії оголосили, що країну скоро чекає нова хвиля епідемії коронавірусу, але виключили загальний локдаун.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на IDNES.

За вівторок 7 вересня у Чехії зареєстрували 588 нових заражень - найбільше з 25 травня. З них понад 75% не були щеплені від коронавірусу. Штам "Дельта" складає 80% досліджених зразків.

Реклама:

Міністр охорони здоров’я Адам Войтех заявив, що дані свідчать про початок нової хвилі епідемії. Водночас, зауважив він, показники госпіталізацій суттєво нижчі і є надія, що співвідношення між кількістю заражень і кількістю людей, які потребують лікування у лікарні, буде іншим. 

"Не думаю, що нам доведеться вдатись до нового локдауну", - сказав Войтех, зазначивши, що єдиним способом зупинити епідемію є вакцинація. 

"Ми зараз краще готові, локдауну не буде", - заявив також прем’єр-міністр Андрей Бабіш. 

РЕКЛАМА:

Він додав, що вважає найбільшою проблемою те, що досі близько 400 тисяч людей віком від 60 років не вакцинувались від коронавірусу через небажання робити це.

На цей час у Чехії повністю щеплені від коронавірусу 64% дорослих, і майже 66% щеплені принаймні першою дозою. 

локдаун Чехія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: