Подоляк розповів про "план Б" росіян на сході-півдні і пожурив інтерпретаторів

Субота, 2 квітня 2022, 20:08
Подоляк розповів про план Б росіян на сході-півдні і пожурив інтерпретаторів
Михайло Подоляк, скріншот відео

Радник голови ОП Михайло Подоляк вважає, що план Б росіян полягає в тому, щоб закріпитися на сході України і суттєво знизити свої втрати, але Україна має не дозволити їм цього зробити.

Джерело: Подоляк у коментарі УП, пояснюючи свою попередню заяву

Дослівно: "Деякі країни-партнери вважали, що росіяни так і будуть їздити по нашій країні місяцями, а ми повинні їх бити та палити масово. І тим самим знизити суттєво боєздатність росіян.

Реклама:

Але самі росіяни зараз хочуть зробити передислокацію і спробувати (спробувати!) закріпитись на півдні і сході. Бо в них немає сил для чогось іншого. Так от, їх план Б – закріпитись на сході, поставити ПВО і тяжку зброю, окопатись, суттєво знизити свої втрати".

"Дуже погана для нас чужа стратегія. І наше завдання – НЕ дозволити їм цього зробити. Для чого партнери мають допомогти нам з важкою зброєю. Ось ключові тези. Не дати росіянам перейти до плану Б, не дати їм окопатись. Отримати важку артилерію і максимально жорстко їх вибити".

Деталі: Подоляк також заявив про "дурість інтерпретаторів" його попередньої заяви про те, що Росія піде з усіх територій України, крім сходу і півдня, де спробує окопатися і диктувати свої умови.

ВІДЕО ДНЯ

"Які можуть бути домовленості і які розміни (півдня і Донбасу на Київ та північ - УП)? Що за збоченні фантазії у адептів одної політичної секти, що зараз явно вмирає… Як же дістає подібне невігластво і дурість вже", – обурився він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: