⭐️ Пройдіть опитування читачів УП ⭐️

САП проситиме для мера Сум арешту із заставою у ₴10 мільйонів

Середа, 4 жовтня 2023, 14:31
САП проситиме для мера Сум арешту із заставою у ₴10 мільйонів
Затримання Лисенка. фото джерела УП

Спеціалізована антикорупційна прокуратура клопотатиме до Вищого антикорупційного суду про обрання затриманому на хабарі меру Сум Олександру Лисенку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 10 млн гривень застави.

Джерело: заступник керівника САП Андрій Синюк у коментарі "Укрінформу"

Пряма мова: "САП клопотатиме про арешт мера міста Суми з можливістю внесення 10 млн гривень застави".

Реклама:

Деталі: За словами Синюка прокурор також проситиме в суді арешт із можливістю внесення 5 млн гривень застави і для очільника Департаменту інфраструктури Сумської міськради.

Що передувало: 2 жовтня НАБУ та СБУ повідомили про викриття під час одержання хабаря мера Сум Олександра Лисенка та директора одного з департаментів міської ради Олександра Журби.

Повідомлялося, що фігурантів затримали на гарячому під час одержання останнього траншу хабаря в 1,4 млн грн.

РЕКЛАМА:

За даними слідства, посадовці вимагали хабарі від місцевих підприємців за безперешкодне ведення бізнесу у місті. Вони "обклали даниною" місцеву компанію, яка займалася вивезенням сміття. Фігуранти вимагали з підприємців 2 млн 130 тис. грн. У разі відмови платити - погрожували штучними перешкодами у веденні бізнесу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
23:38
Генштаб: На фронті від початку доби відбулось 131 зіткнення
23:35
Драму про маріупольський театр показали в Манчестері: як виставу сприйняли британці
23:23
Україна та Нідерланди запустять новий формат двосторонньої співпраці
23:20
Трьох людей поранила армія РФ на Сумщині: скинула FPV-дрони
23:01
"Екскурсія – мій спосіб проживання втрати". Як брат загиблої Ірини Цибух зберігає пам'ять про сестру
22:51
The Guardian: Російські дипломати під час екскурсії проникли в закриту зону парламенту Британії
22:39
Умєров: Черговий пакет військової допомоги від Італії вже прямує до України
22:34
В Австралії затримали жінку, яка труїла однорічну дитину заради донатів у соцмережі
22:28
Швеція почала будівництво сховища для ядерних відходів, яке працюватиме 100 тисяч років
22:01
У Києві суд обрав запобіжний захід для чоловіка, який в автобусі порізав підлітка бритвою
Усі новини...
Реклама: