Україна та США проведуть спільну конференцію оборонної промисловості

П'ятниця, 17 листопада 2023, 22:16
Україна та США проведуть спільну конференцію оборонної промисловості
ПРАПОРИ США ТА УКРАЇНИ, ІЛЮСТРАТИВНЕ ФОТО GETTY IMAGES

Президент України Володимир Зеленський анонсував спільну конференцію України та США з питань оборони, до якої будуть долучені представники промисловості та влади.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на звернення Зеленського

Деталі: "У грудні цього року відбудеться спеціальна конференція української та американської промисловості, урядовців та інших державних діячів – усіх тих, хто організовує забезпечення нашої оборони", – зазначив президент.

Реклама:

Він уточнив, що захід відбудеться у Вашингтоні у продовження Форуму оборонних індустрій, який Київ організував у себе у вересні.

"Активно рухаємося зі Сполученими Штатами щодо спільного виробництва зброї. Під час мого візиту у Вашингтон ми домовилися з президентом Байденом про цілком конкретні речі, які можемо зробити разом. І це точно посилить і американців, і українців, і наших партнерів", – сказав Зеленський, не навівши подробиць.

Нагадаємо, Форум оборонних індустрій проходив у Києві наприкінці вересня. На ньому президент України анонсував, серед іншого, створення Альянсу оборонних індустрій

ВІДЕО ДНЯ

Голова МЗС Дмитро Кулеба після зустрічі заявив про "нову еру" для українського оборонпрому. У листопаді від закликав посилити співпрацю оборонних індустрій країн Європейського Союзу і країн, які хочуть стати членами ЄС.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...