Орбан закликав "виправити помилку" з відкриттям переговорів про вступ України до ЄС

Субота, 18 листопада 2023, 19:37
Орбан закликав виправити помилку з відкриттям переговорів про вступ України до ЄС
Віктор Орбан, фото AFP via Getty Images

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан повторив, що вважає помилкою відкриття переговорів про вступ України до Європейського Союзу, поки вона до цього "не готова".

Джерело: Орбан на з’їзді своєї партії "Фідес" у суботу, пише "Європейська правда" з посиланням на угорське провладне видання Magyar Hirlap

Деталі: Частина промови прем’єра Угорщини була присвячена баченню Європейського Союзу, де, на його думку, в найближчі місяці будуть "серйозні політичні баталії".

Реклама:

Серед них він згадав обговорення змін до бюджету й "виправлення помилкової обіцянки Україні розпочати переговори" про вступ із ЄС, "оскільки Україна зараз перебуває на відстані світлових років від Європейського Союзу".

"Ми чинимо опір махінаціям брюссельських бюрократів, ми чинимо опір навалі мігрантів, ми чинимо опір гендерній пропаганді, ми чинимо опір ілюзіям війни, ми чинимо опір непідготовленому членству України в ЄС, ми чинимо опір "зеленим" ідеологіям, які все частіше демонструють ознаки комунізму і навіть якобінства", – заявляв Орбан.

Він також заявив, що Угорщина повинна не виходити з Євросоюзу, а змінювати його, бо без "радикальних змін" ЄС, на думку Орбана, "просто розвалиться".

ВІДЕО ДНЯ

"Ми не хочемо, щоб Європа і Угорщина перетворилися на музей просто неба", – додав він.

Що передувало: Останнім часом Угорщина активізувала свої погрози заблокувати початок переговорів про вступ України до ЄС через нібито утиски прав угорськомовної меншини в Україні.

Угорський уряд також оголосив про "консультації" з населенням, основним питанням яких буде підтримка членства України в ЄС.

Читайте пояснення про те, чому ми програємо угорський "референдум" та що це змінить, або дивіться коротке відео з поясненнями на нашому Youtube-каналі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування