У Міноборони обіцяють захищати бойові виплати від дискредитації: "Маніпулюють свої ж"

Субота, 18 листопада 2023, 20:12
У Міноборони обіцяють захищати бойові виплати від дискредитації: Маніпулюють свої ж
українські військові, фото Ельдара Сарахмана, УП

Міністерство оборони буде захищати бойові виплати військовим від дискредитації, заявив заступник міністра Юрій Джигир.

Джерело: Джигир у своїй колонці для ЛІГА.net, повідомляє сайт Міноборони

Дослівно: "Вони (бойові виплати – ред.) свідчать про те, що навіть у час скрути, як би не було важко, ми віддаємо найбільшу шану бійцям, яким не забракло духу піти під ворожий вогонь…

Реклама:

І сьогодні цей символ – під загрозою. Не через обстріли, не через брак грошей, а тому, що бойовими виплатами маніпулюють деякі люди, свої ж. Виплати за ризик життям отримують працівники, чия робота не має нічого спільного з перебуванням у зоні бойових дій, є навіть окремі люди, які удають службу на передовій, навідуючись туди ненадовго та епізодично".

Деталі: Такі вчинки, за його словами, є значно небезпечнішими, ніж просто неефективне або нецільове використання коштів, адже вони "руйнують впевненість бійців, що суспільство визнає і справедливо оцінює їх Чин", а також "руйнують впевненість ще непризваних громадян, що у разі мобілізації на передову вони здобудуть беззаперечну повагу і визнання їхнього громадянського вчинку від кожного, хто залишається поза червоною зоною".

Дослівно: "Справедливість цих виплат має бути беззаперечною. І Міністерство оборони буде захищати їх від дискредитації. Бо це більше, ніж гроші. Відчуття залізної солідарності довкола винятковості бійців, які виконують бойові завдання – це те, над чим і треба будувати наш залізний купол".

ВІДЕО ДНЯ

Що передувало: 11 серпня уряд змінив порядок виплати та розміру додаткової винагороди для військовослужбовців: їм повернули доплати у 30 тис грн, передбачили виплати для поранених бійців, а також інструкторів, курсантів та строковиків. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування