Стійкий до російського РЕБу дрон Backfire пройшов комісію Міноборони

Понеділок, 20 листопада 2023, 17:51
Стійкий до російського РЕБу дрон Backfire пройшов комісію Міноборони
Фото: Федоров

Ударний дрон українських розробників Backfire, який дуже стійкий до ворожих засобів РЕБу, пройшов комісію Міноборони та очікує наказ на допуск до експлуатації.

Джерело: повідомлення міністра цифрової трансформації Михайла Федорова

Дослівно: "Backfire — ударний дрон від українських розробників, які увійшли до оборонного кластера Brave1. БпЛА залітає до 35 кілометрів у тил ворога та допомагає уражати російську артилерію, логістичні вузли, ворожі склади й командні пункти.

Реклама:

Завдяки GPS-антені, яку майже неможливо заглушити, дрон дуже стійкий до ворожих засобів РЕБу. Також через повну автономність безпілотника росіяни не можуть вирахувати його координати та наземної команди. Це убезпечує операторів".

Деталі: Федоров додав, що Backfire уже використовували на фронті. Зокрема, за останні два місяці військові здійснили щонайменше 50 успішних місій. Розробники співпрацюють зі зведеним загоном "Злі птахи" ЗСУ, які допомагають удосконалювати БпЛА.

Після наказу на допуск до експлуатації держава офіційно зможе закуповувати ці безпілотники, каже Федоров. Творців уже готуються до серійного виробництва.

ВІДЕО ДНЯ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування