Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Санду подякувала Зеленському за дії ЗСУ: "Українські солдати зараз захищають Молдову"

Вівторок, 21 листопада 2023, 18:33
Санду подякувала Зеленському за дії ЗСУ: Українські солдати зараз захищають Молдову
Фото: ОП

Президентка Молдови Мая Санду під час візиту до України знову заявила, що Молдову вдалося вберегти від окупації лише завдяки діям українських військових.

Джерело: "Європейська правда", яка наводить слова Санду на пресконференції у Києві після переговорів з президентом України

Деталі: Санду наголосила, що передає Україні вдячність від усіх громадян Молдови.

Реклама:

"Президенте Зеленський, я дякую вам від імені народу Молдови за ту величезну жертву, яку ваші солдати роблять на полі бою, опираючись російській брутальності, а також за жертву усіх українців, яку вони роблять, щоб їхня країна була вільною і незалежною", – звернулася вона до українського колеги.

Мая Санду висловила впевненість, що Росія мала плани окупації Молдови.

"Без вашого опору наша країна стала б наступною, яку б окупувала Росія. Наступною – і, ймовірно, не останньою. Захищаючи Україну, ви захищаєте також Молдову", – наголосила вона.

ВІДЕО ДНЯ

Зважаючи на це, президентка запевнила, що Молдова завжди буде на боці України, у тому числі допомагатиме у збереженні експортних шляхів. Ця заява пролунала на тлі того, що у Польщі водії-далекобійники перекрили прикордонні КПП для українського вантажного транспорту, а 21 листопада те саме сталося у Словаччині.

"Наші дороги та залізниця допомагатимуть українським товарам дістатися експортних ринків", – підкреслила Санду.

Як повідомлялося, Мая Санду у вівторок здійснює візит до України, щоб обговорити рух до ЄС. Одночасно у Києві перебуває президент Європейської ради Шарль Мішель. Він публічно пояснив, чому саміт ЄС у грудні має ухвалити рішення щодо України.

Про останні події у Молдові дивіться у відео "З виборів у Молдові вигнали агентів РФ. Але не всіх".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: