Європол створив OSINT-групу для розслідування воєнних злочинів РФ

Четвер, 23 листопада 2023, 20:28
Європол створив OSINT-групу для розслідування воєнних злочинів РФ
БУДІВЛЯ ЄВРОПОЛУ. ФОТО З ВІКІПЕДІЇ

Генеральний прокурор України Андрій Костін подякував Європолу за створення оперативної групи для підтримки розслідування воєнних злочинів в Україні, яка допомагатиме з розвідкою за відкритими джерелами (OSINT).

Джерело: Костін написав у Twitter (X), повідомляє "Європейська правда"

Деталі: За словами генпрокурора, створення OSINT-групи є "ще однією важливою віхою" у співпраці України та Агентства Європейського Союзу зі співробітництва правоохоронних органів.

Реклама:

"Аналітична підтримка Європолу є величезним внеском у мережу всеосяжної відповідальності за міжнародні злочини Росії. Дякуємо, що стоїте з нами на передовій правосуддя", – додав він.

Про створення оперативної групи для сприяння розслідуванням злочинів Росії в Україні Європол оголосив 21 листопада.

Ця група має на меті допомогти виявити підозрюваних та їхню причетність до воєнних злочинів, злочинів проти людяності та злочинів геноциду, скоєних в Україні, за допомогою збору та аналізу розвідувальних даних з відкритих джерел.

ВІДЕО ДНЯ

До групи долучились 14 країн: Бельгія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Литва, Нідерланди, Португалія, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Норвегія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки.

Минулого місяця Європол офіційно долучилась до спільної слідчої групи з розслідування міжнародних злочинів, скоєних в Україні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування